|
18.Jun
15:00
|
Igloopol Dębica
Karpaty Krosno
|
Igloopol Dębica
|
3:1
|
Karpaty Krosno
|
3
1
|
70%
x2
|
70%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Jun
15:00
|
Sokół Kamień
JKS 1909 Jarosław
|
Sokół Kamień
|
1:1
|
JKS 1909 Jarosław
|
1
1
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Jun
14:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Głogovia Głogów Małopolski
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
6:2
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
6
2
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
17.Jun
15:30
|
Legion Pilzno
Piast Tuczempy
|
Legion Pilzno
|
1:1
|
Piast Tuczempy
|
1
1
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Jun
14:00
|
KS Wiązownica
SPEC Stal Łańcut
|
KS Wiązownica
|
2:2
|
SPEC Stal Łańcut
|
2
2
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Jun
15:00
|
Orzeł Przeworsk
Izolator Boguchwała
|
Orzeł Przeworsk
|
2:2
|
Izolator Boguchwała
|
2
2
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
11.Jun
15:00
|
Piast Tuczempy
Ekoball Stal Sanok
|
Piast Tuczempy
|
0:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
0
1
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
Wisłok Wiśniowa
Polonia Przemyśl
|
Wisłok Wiśniowa
|
2:0
|
Polonia Przemyśl
|
2
0
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
Stal II Mielec
Orzeł Przeworsk
|
Stal II Mielec
|
2:4
|
Orzeł Przeworsk
|
2
4
|
68%
x2
|
68%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
JKS 1909 Jarosław
Igloopol Dębica
|
JKS 1909 Jarosław
|
5:1
|
Igloopol Dębica
|
5
1
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Legion Pilzno
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0:1
|
Legion Pilzno
|
0
1
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
SPEC Stal Łańcut
Sokół Kamień
|
SPEC Stal Łańcut
|
2:0
|
Sokół Kamień
|
2
0
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Czarni Trześń
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
4:2
|
Czarni Trześń
|
4
2
|
76%
x2
|
76%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
Karpaty Krosno
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Karpaty Krosno
|
2:3
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
3
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
15:00
|
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
|
Izolator Boguchwała
|
5:0
|
KS Wiązownica
|
5
0
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Jun
09:00
|
MKS Kańczuga
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
MKS Kańczuga
|
2:6
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
2
6
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
08.Jun
16:00
|
Ekoball Stal Sanok
Głogovia Głogów Małopolski
|
Ekoball Stal Sanok
|
0:0
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0
0
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Piast Tuczempy
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
4:0
|
Piast Tuczempy
|
4
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Orzeł Przeworsk
KS Wiązownica
|
Orzeł Przeworsk
|
0:3
|
KS Wiązownica
|
0
3
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Legion Pilzno
Karpaty Krosno
|
Legion Pilzno
|
3:0
|
Karpaty Krosno
|
3
0
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Igloopol Dębica
SPEC Stal Łańcut
|
Igloopol Dębica
|
4:1
|
SPEC Stal Łańcut
|
4
1
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Sokół Kamień
Izolator Boguchwała
|
Sokół Kamień
|
2:0
|
Izolator Boguchwała
|
2
0
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Stal II Mielec
Wisłok Wiśniowa
|
Stal II Mielec
|
1:7
|
Wisłok Wiśniowa
|
1
7
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Czarni Trześń
MKS Kańczuga
|
Czarni Trześń
|
0:5
|
MKS Kańczuga
|
0
5
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
JKS 1909 Jarosław
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0:5
|
JKS 1909 Jarosław
|
0
5
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
08.Jun
15:00
|
Polonia Przemyśl
MKS Błękitni Ropczyce
|
Polonia Przemyśl
|
1:5
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
1
5
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
05.Jun
15:00
|
Wisłok Wiśniowa
Orzeł Przeworsk
|
Wisłok Wiśniowa
|
1:4
|
Orzeł Przeworsk
|
1
4
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
16:00
|
SPEC Stal Łańcut
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
SPEC Stal Łańcut
|
2:1
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
1
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
15:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Stal II Mielec
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
4:0
|
Stal II Mielec
|
4
0
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
15:00
|
JKS 1909 Jarosław
Legion Pilzno
|
JKS 1909 Jarosław
|
1:2
|
Legion Pilzno
|
1
2
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
15:00
|
Karpaty Krosno
Ekoball Stal Sanok
|
Karpaty Krosno
|
2:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
2
1
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
14:00
|
Piast Tuczempy
Czarni Trześń
|
Piast Tuczempy
|
2:0
|
Czarni Trześń
|
2
0
|
72%
x2
|
72%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
10:00
|
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
|
Izolator Boguchwała
|
4:3
|
Igloopol Dębica
|
4
3
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
09:00
|
MKS Kańczuga
Polonia Przemyśl
|
MKS Kańczuga
|
2:2
|
Polonia Przemyśl
|
2
2
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Jun
09:00
|
KS Wiązownica
Sokół Kamień
|
KS Wiązownica
|
1:0
|
Sokół Kamień
|
1
0
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
03.Jun
16:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0:2
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0
2
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
29.May
12:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Izolator Boguchwała
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0:2
|
Izolator Boguchwała
|
0
2
|
70%
x2
|
70%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
15:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Karpaty Krosno
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
3:2
|
Karpaty Krosno
|
3
2
|
75%
x2
|
75%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
15:00
|
Czarni Trześń
Głogovia Głogów Małopolski
|
Czarni Trześń
|
1:2
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
1
2
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
15:00
|
Legion Pilzno
SPEC Stal Łańcut
|
Legion Pilzno
|
2:3
|
SPEC Stal Łańcut
|
2
3
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
14:00
|
Orzeł Przeworsk
Sokół Kamień
|
Orzeł Przeworsk
|
2:0
|
Sokół Kamień
|
2
0
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
11:00
|
Ekoball Stal Sanok
JKS 1909 Jarosław
|
Ekoball Stal Sanok
|
0:4
|
JKS 1909 Jarosław
|
0
4
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
09:00
|
Igloopol Dębica
KS Wiązownica
|
Igloopol Dębica
|
0:2
|
KS Wiązownica
|
0
2
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
09:00
|
Stal II Mielec
MKS Kańczuga
|
Stal II Mielec
|
4:1
|
MKS Kańczuga
|
4
1
|
70%
x2
|
70%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
28.May
09:00
|
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
|
Polonia Przemyśl
|
2:0
|
Piast Tuczempy
|
2
0
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
27.May
15:00
|
Wisłok Wiśniowa
MKS Błękitni Ropczyce
|
Wisłok Wiśniowa
|
4:0
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
4
0
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
25.May
16:00
|
JKS 1909 Jarosław
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
JKS 1909 Jarosław
|
3:2
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
3
2
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
16:00
|
SPEC Stal Łańcut
Ekoball Stal Sanok
|
SPEC Stal Łańcut
|
0:2
|
Ekoball Stal Sanok
|
0
2
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:30
|
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
1:1
|
Polonia Przemyśl
|
1
1
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
Karpaty Krosno
Czarni Trześń
|
Karpaty Krosno
|
6:0
|
Czarni Trześń
|
6
0
|
61%
x2
|
61%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
Izolator Boguchwała
Legion Pilzno
|
Izolator Boguchwała
|
4:0
|
Legion Pilzno
|
4
0
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Orzeł Przeworsk
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
1:2
|
Orzeł Przeworsk
|
1
2
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
Sokół Kamień
Igloopol Dębica
|
Sokół Kamień
|
3:4
|
Igloopol Dębica
|
3
4
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
MKS Kańczuga
Wisłok Wiśniowa
|
MKS Kańczuga
|
0:2
|
Wisłok Wiśniowa
|
0
2
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
15:00
|
KS Wiązownica
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
KS Wiązownica
|
4:1
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
4
1
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.May
14:00
|
Piast Tuczempy
Stal II Mielec
|
Piast Tuczempy
|
2:3
|
Stal II Mielec
|
2
3
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
22.May
09:00
|
Stal II Mielec
Głogovia Głogów Małopolski
|
Stal II Mielec
|
1:3
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
1
3
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
16:00
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal Łańcut
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
2:2
|
Stal Łańcut
|
2
2
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
16:00
|
Ekoball Stal Sanok
Izolator Boguchwała
|
Ekoball Stal Sanok
|
1:1
|
Izolator Boguchwała
|
1
1
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
15:00
|
Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy
|
Wisłok Wiśniowa
|
2:1
|
Piast Tuczempy
|
2
1
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
15:00
|
Czarni Trześń
JKS 1909 Jarosław
|
Czarni Trześń
|
2:3
|
JKS 1909 Jarosław
|
2
3
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
15:00
|
Orzeł Przeworsk
Igloopol Dębica
|
Orzeł Przeworsk
|
1:3
|
Igloopol Dębica
|
1
3
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
13:00
|
Legion Pilzno
KS Wiązownica
|
Legion Pilzno
|
2:1
|
KS Wiązownica
|
2
1
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
09:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
MKS Kańczuga
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
4:0
|
MKS Kańczuga
|
4
0
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.May
09:00
|
Polonia Przemyśl
Karpaty Krosno
|
Polonia Przemyśl
|
0:1
|
Karpaty Krosno
|
0
1
|
73%
x2
|
73%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.May
16:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Sokół Kamień
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0:0
|
Sokół Kamień
|
0
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
15.May
15:00
|
Sokół Kamień
Legion Pilzno
|
Sokół Kamień
|
1:2
|
Legion Pilzno
|
1
2
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.May
14:00
|
Igloopol Dębica
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Igloopol Dębica
|
3:1
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
3
1
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
15:00
|
JKS 1909 Jarosław
Polonia Przemyśl
|
JKS 1909 Jarosław
|
1:3
|
Polonia Przemyśl
|
1
3
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
15:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
3:0
|
Wisłok Wiśniowa
|
3
0
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
15:00
|
KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok
|
KS Wiązownica
|
4:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
4
1
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
14:30
|
MKS Kańczuga
Orzeł Przeworsk
|
MKS Kańczuga
|
3:2
|
Orzeł Przeworsk
|
3
2
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
14:00
|
Piast Tuczempy
MKS Błękitni Ropczyce
|
Piast Tuczempy
|
0:1
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0
1
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
10:00
|
Izolator Boguchwała
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Izolator Boguchwała
|
3:0
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
3
0
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.May
09:00
|
Karpaty Krosno
Stal II Mielec
|
Karpaty Krosno
|
3:0
|
Stal II Mielec
|
3
0
|
74%
1x
|
74%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
13.May
18:00
|
Stal Łańcut
Czarni Trześń
|
Stal Łańcut
|
1:1
|
Czarni Trześń
|
1
1
|
72%
x2
|
72%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
20.Apr
15:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
2:0
|
Legion Pilzno
|
2
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
15:30
|
Głogovia Głogów Małopolski
Karpaty Krosno
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0:0
|
Karpaty Krosno
|
0
0
|
71%
x2
|
71%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
15:00
|
Czarni Trześń
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Czarni Trześń
|
0:4
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0
4
|
75%
1x
|
75%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
15:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0:3
|
Izolator Boguchwała
|
0
3
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
15:00
|
MKS Kańczuga
Stal Łańcut
|
MKS Kańczuga
|
0:4
|
Stal Łańcut
|
0
4
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
15:00
|
Polonia Przemyśl
Igloopol Dębica
|
Polonia Przemyśl
|
3:2
|
Igloopol Dębica
|
3
2
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
14:30
|
Orzeł Przeworsk
Ekoball Stal Sanok
|
Orzeł Przeworsk
|
1:0
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
0
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
14:00
|
Piast Tuczempy
JKS 1909 Jarosław
|
Piast Tuczempy
|
0:3
|
JKS 1909 Jarosław
|
0
3
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
14:00
|
Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica
|
Wisłok Wiśniowa
|
1:3
|
KS Wiązownica
|
1
3
|
68%
x2
|
68%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Apr
13:00
|
Stal II Mielec
Sokół Kamień
|
Stal II Mielec
|
5:3
|
Sokół Kamień
|
5
3
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
16.Apr
14:00
|
Legion Pilzno
Czarni Trześń
|
Legion Pilzno
|
2:0
|
Czarni Trześń
|
2
0
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
13:00
|
Stal Łańcut
Piast Tuczempy
|
Stal Łańcut
|
3:4
|
Piast Tuczempy
|
3
4
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
13:00
|
Sokół Kamień
Wisłok Wiśniowa
|
Sokół Kamień
|
0:0
|
Wisłok Wiśniowa
|
0
0
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
12:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Polonia Przemyśl
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2:4
|
Polonia Przemyśl
|
2
4
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
11:30
|
KS Wiązownica
MKS Błękitni Ropczyce
|
KS Wiązownica
|
6:1
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
6
1
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
10:00
|
Izolator Boguchwała
MKS Kańczuga
|
Izolator Boguchwała
|
6:1
|
MKS Kańczuga
|
6
1
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
09:00
|
Karpaty Krosno
Orzeł Przeworsk
|
Karpaty Krosno
|
2:1
|
Orzeł Przeworsk
|
2
1
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
09:00
|
JKS 1909 Jarosław
Głogovia Głogów Małopolski
|
JKS 1909 Jarosław
|
2:0
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2
0
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Apr
09:00
|
Igloopol Dębica
Stal II Mielec
|
Igloopol Dębica
|
7:0
|
Stal II Mielec
|
7
0
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
13.Apr
17:00
|
Ekoball Stal Sanok
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Ekoball Stal Sanok
|
1:2
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
1
2
|
71%
1x
|
71%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
13.Apr
15:30
|
Legion Pilzno
Stal II Mielec
|
Legion Pilzno
|
2:0
|
Stal II Mielec
|
2
0
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
13.Apr
15:00
|
Sokół Kamień
MKS Kańczuga
|
Sokół Kamień
|
2:0
|
MKS Kańczuga
|
2
0
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
09.Apr
14:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Sokół Kamień
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0:4
|
Sokół Kamień
|
0
4
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
14:00
|
MKS Kańczuga
KS Wiązownica
|
MKS Kańczuga
|
0:5
|
KS Wiązownica
|
0
5
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
13:30
|
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
|
Piast Tuczempy
|
1:1
|
Izolator Boguchwała
|
1
1
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
13:00
|
Orzeł Przeworsk
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Orzeł Przeworsk
|
5:1
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
5
1
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
13:00
|
Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław
|
Karpaty Krosno
|
1:2
|
JKS 1909 Jarosław
|
1
2
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
13:00
|
Stal II Mielec
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Stal II Mielec
|
2:1
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
1
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
13:00
|
Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica
|
Wisłok Wiśniowa
|
2:3
|
Igloopol Dębica
|
2
3
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
11:00
|
Czarni Trześń
Ekoball Stal Sanok
|
Czarni Trześń
|
0:4
|
Ekoball Stal Sanok
|
0
4
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
09:00
|
Polonia Przemyśl
Legion Pilzno
|
Polonia Przemyśl
|
1:0
|
Legion Pilzno
|
1
0
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Apr
09:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Stal Łańcut
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2:1
|
Stal Łańcut
|
2
1
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
06.Apr
17:00
|
Stal Łańcut
Izolator Boguchwała
|
Stal Łańcut
|
0:2
|
Izolator Boguchwała
|
0
2
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
Orzeł Przeworsk
Polonia Przemyśl
|
Orzeł Przeworsk
|
1:2
|
Polonia Przemyśl
|
1
2
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2:3
|
Igloopol Dębica
|
2
3
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
MKS Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
1:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
1
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
MKS Kańczuga
Legion Pilzno
|
MKS Kańczuga
|
1:1
|
Legion Pilzno
|
1
1
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
Piast Tuczempy
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Piast Tuczempy
|
2:0
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
0
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
06.Apr
14:30
|
Wisłok Wiśniowa
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Wisłok Wiśniowa
|
0:3
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0
3
|
65%
1x
|
65%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
21.Nov
13:00
|
MKS Kańczuga
Ekoball Stal Sanok
|
MKS Kańczuga
|
0:2
|
Ekoball Stal Sanok
|
0
2
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
21.Nov
12:00
|
Stal Łańcut
KS Wiązownica
|
Stal Łańcut
|
0:3
|
KS Wiązownica
|
0
3
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
13:00
|
Piast Tuczempy
Legion Pilzno
|
Piast Tuczempy
|
3:1
|
Legion Pilzno
|
3
1
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
12:30
|
MKS Błękitni Ropczyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
3:3
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
3
3
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
12:00
|
Wisłok Wiśniowa
Czarni Trześń
|
Wisłok Wiśniowa
|
9:0
|
Czarni Trześń
|
9
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
12:00
|
JKS 1909 Jarosław
Sokół Kamień
|
JKS 1909 Jarosław
|
1:0
|
Sokół Kamień
|
1
0
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
11:00
|
Izolator Boguchwała
Orzeł Przeworsk
|
Izolator Boguchwała
|
4:0
|
Orzeł Przeworsk
|
4
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
10:00
|
Karpaty Krosno
Igloopol Dębica
|
Karpaty Krosno
|
3:0
|
Igloopol Dębica
|
3
0
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
10:00
|
Stal II Mielec
Polonia Przemyśl
|
Stal II Mielec
|
2:3
|
Polonia Przemyśl
|
2
3
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
20.Nov
10:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2:0
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
0
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
14.Nov
13:00
|
Czarni Trześń
MKS Błękitni Ropczyce
|
Czarni Trześń
|
1:1
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
1
1
|
71%
1x
|
71%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
13:00
|
Legion Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
|
Legion Pilzno
|
1:3
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
1
3
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
12:30
|
Sokół Kamień
Stal Łańcut
|
Sokół Kamień
|
0:1
|
Stal Łańcut
|
0
1
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
12:15
|
KS Wiązownica
Izolator Boguchwała
|
KS Wiązownica
|
0:0
|
Izolator Boguchwała
|
0
0
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
12:00
|
Ekoball Stal Sanok
Piast Tuczempy
|
Ekoball Stal Sanok
|
2:1
|
Piast Tuczempy
|
2
1
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
12:00
|
Igloopol Dębica
JKS 1909 Jarosław
|
Igloopol Dębica
|
2:1
|
JKS 1909 Jarosław
|
2
1
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
12:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Karpaty Krosno
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2:4
|
Karpaty Krosno
|
2
4
|
78%
x2
|
78%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
14.Nov
11:00
|
Orzeł Przeworsk
Stal II Mielec
|
Orzeł Przeworsk
|
1:1
|
Stal II Mielec
|
1
1
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
13.Nov
10:00
|
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
|
Polonia Przemyśl
|
1:1
|
Wisłok Wiśniowa
|
1
1
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
13.Nov
10:00
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Kańczuga
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
7:0
|
MKS Kańczuga
|
7
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
31.Oct
13:30
|
Sokół Kamień
Orzeł Przeworsk
|
Sokół Kamień
|
1:0
|
Orzeł Przeworsk
|
1
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
13:00
|
Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl
|
Piast Tuczempy
|
0:0
|
Polonia Przemyśl
|
0
0
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
12:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Czarni Trześń
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
5:1
|
Czarni Trześń
|
5
1
|
70%
x2
|
70%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
12:00
|
JKS 1909 Jarosław
Ekoball Stal Sanok
|
JKS 1909 Jarosław
|
1:0
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
0
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
12:00
|
Karpaty Krosno
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Karpaty Krosno
|
0:1
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0
1
|
75%
1x
|
75%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
10:00
|
MKS Kańczuga
Stal II Mielec
|
MKS Kańczuga
|
1:4
|
Stal II Mielec
|
1
4
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
09:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0:0
|
Wisłok Wiśniowa
|
0
0
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
09:00
|
Izolator Boguchwała
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Izolator Boguchwała
|
4:1
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
4
1
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
30.Oct
09:00
|
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
|
KS Wiązownica
|
2:2
|
Igloopol Dębica
|
2
2
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
29.Oct
16:00
|
Stal Łańcut
Legion Pilzno
|
Stal Łańcut
|
2:0
|
Legion Pilzno
|
2
0
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
24.Oct
12:30
|
Wisłok Wiśniowa
MKS Kańczuga
|
Wisłok Wiśniowa
|
4:0
|
MKS Kańczuga
|
4
0
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
24.Oct
12:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
KS Wiązownica
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0:5
|
KS Wiązownica
|
0
5
|
71%
x2
|
71%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
13:00
|
Czarni Trześń
Karpaty Krosno
|
Czarni Trześń
|
1:1
|
Karpaty Krosno
|
1
1
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
13:00
|
Igloopol Dębica
Sokół Kamień
|
Igloopol Dębica
|
1:4
|
Sokół Kamień
|
1
4
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
13:00
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
JKS 1909 Jarosław
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
3:1
|
JKS 1909 Jarosław
|
3
1
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
13:00
|
Stal II Mielec
Piast Tuczempy
|
Stal II Mielec
|
4:1
|
Piast Tuczempy
|
4
1
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
12:30
|
Orzeł Przeworsk
MKS Błękitni Ropczyce
|
Orzeł Przeworsk
|
3:0
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
3
0
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
09:00
|
Legion Pilzno
Izolator Boguchwała
|
Legion Pilzno
|
2:1
|
Izolator Boguchwała
|
2
1
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
23.Oct
09:00
|
Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski
|
Polonia Przemyśl
|
0:2
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0
2
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
22.Oct
16:30
|
Ekoball Stal Sanok
Stal Łańcut
|
Ekoball Stal Sanok
|
1:1
|
Stal Łańcut
|
1
1
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
17.Oct
15:00
|
Stal Łańcut
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Stal Łańcut
|
4:1
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
4
1
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
17.Oct
13:00
|
Sokół Kamień
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Sokół Kamień
|
0:0
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0
0
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
17.Oct
13:00
|
MKS Kańczuga
MKS Błękitni Ropczyce
|
MKS Kańczuga
|
0:3
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0
3
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
17.Oct
12:00
|
Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl
|
Karpaty Krosno
|
0:1
|
Polonia Przemyśl
|
0
1
|
61%
1
|
61%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
13:00
|
Igloopol Dębica
Orzeł Przeworsk
|
Igloopol Dębica
|
3:0
|
Orzeł Przeworsk
|
3
0
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
13:00
|
Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok
|
Izolator Boguchwała
|
1:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
1
|
68%
x2
|
68%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
13:00
|
JKS 1909 Jarosław
Czarni Trześń
|
JKS 1909 Jarosław
|
0:0
|
Czarni Trześń
|
0
0
|
76%
1x
|
76%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
13:00
|
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
|
Piast Tuczempy
|
1:2
|
Wisłok Wiśniowa
|
1
2
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
12:30
|
KS Wiązownica
Legion Pilzno
|
KS Wiązownica
|
2:2
|
Legion Pilzno
|
2
2
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
16.Oct
09:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Stal II Mielec
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
3:2
|
Stal II Mielec
|
3
2
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
13.Oct
16:30
|
Ekoball Stal Sanok
Czarni Trześń
|
Ekoball Stal Sanok
|
4:0
|
Czarni Trześń
|
4
0
|
63%
1
|
63%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
10.Oct
14:00
|
Stal II Mielec
Karpaty Krosno
|
Stal II Mielec
|
0:2
|
Karpaty Krosno
|
0
2
|
75%
x2
|
75%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
10.Oct
13:00
|
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
|
Wisłok Wiśniowa
|
2:0
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2
0
|
71%
1x
|
71%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
14:00
|
Czarni Trześń
Stal Łańcut
|
Czarni Trześń
|
0:4
|
Stal Łańcut
|
0
4
|
55%
2
|
55%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
13:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
1:2
|
Izolator Boguchwała
|
1
2
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
13:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0:2
|
Piast Tuczempy
|
0
2
|
62%
1x
|
62%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
13:00
|
Legion Pilzno
Sokół Kamień
|
Legion Pilzno
|
0:1
|
Sokół Kamień
|
0
1
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
13:00
|
Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica
|
Ekoball Stal Sanok
|
0:2
|
KS Wiązownica
|
0
2
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
12:30
|
Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga
|
Orzeł Przeworsk
|
1:1
|
MKS Kańczuga
|
1
1
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
12:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Igloopol Dębica
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
1:0
|
Igloopol Dębica
|
1
0
|
76%
x2
|
76%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
09.Oct
09:00
|
Polonia Przemyśl
JKS 1909 Jarosław
|
Polonia Przemyśl
|
0:3
|
JKS 1909 Jarosław
|
0
3
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
06.Oct
14:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
5:1
|
Piast Tuczempy
|
5
1
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
03.Oct
14:30
|
Sokół Kamień
Ekoball Stal Sanok
|
Sokół Kamień
|
1:0 (1:0)
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
0
|
78%
x2
|
78%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
03.Oct
12:00
|
Stal Łańcut
Polonia Przemyśl
|
Stal Łańcut
|
0:0 (0:0)
|
Polonia Przemyśl
|
0
0
|
70%
1x
|
70%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
13:30
|
Izolator Boguchwała
Czarni Trześń
|
Izolator Boguchwała
|
3:0
|
Czarni Trześń
|
3
0
|
55%
1
|
55%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
13:30
|
Piast Tuczempy
MKS Kańczuga
|
Piast Tuczempy
|
2:2
|
MKS Kańczuga
|
2
2
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
13:00
|
Igloopol Dębica
Legion Pilzno
|
Igloopol Dębica
|
2:1 (0:1)
|
Legion Pilzno
|
2
1
|
71%
1x
|
71%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
13:00
|
JKS 1909 Jarosław
Stal II Mielec
|
JKS 1909 Jarosław
|
1:2 (1:2)
|
Stal II Mielec
|
1
2
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
12:00
|
KS Wiązownica
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
KS Wiązownica
|
1:0 (0:0)
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
1
0
|
67%
1x
|
67%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
09:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Orzeł Przeworsk
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2:0 (0:0)
|
Orzeł Przeworsk
|
2
0
|
75%
x2
|
75%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
09:00
|
Głogovia Głogów Małopolski
MKS Błękitni Ropczyce
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
3:2 (2:1)
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
3
2
|
63%
x2
|
63%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
02.Oct
08:00
|
Karpaty Krosno
Wisłok Wiśniowa
|
Karpaty Krosno
|
4:0 (0:0)
|
Wisłok Wiśniowa
|
4
0
|
73%
1x
|
73%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
29.Sep
16:00
|
Stal Łańcut
Głogovia Głogów Małopolski
|
Stal Łańcut
|
0:1 (0:0)
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0
1
|
62%
x2
|
62%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
29.Sep
13:30
|
Wisłok Wiśniowa
JKS 1909 Jarosław
|
Wisłok Wiśniowa
|
1:1 (0:0)
|
JKS 1909 Jarosław
|
1
1
|
64%
1x
|
64%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
26.Sep
14:00
|
Orzeł Przeworsk
Piast Tuczempy
|
Orzeł Przeworsk
|
2:3
|
Piast Tuczempy
|
2
3
|
66%
x2
|
66%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
26.Sep
14:00
|
MKS Kańczuga
Głogovia Głogów Małopolski
|
MKS Kańczuga
|
0:3
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
0
3
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
26.Sep
09:00
|
Stal II Mielec
Stal Łańcut
|
Stal II Mielec
|
0:1 (0:1)
|
Stal Łańcut
|
0
1
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.Sep
14:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sokół Kamień
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0:3
|
Sokół Kamień
|
0
3
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.Sep
14:00
|
Czarni Trześń
KS Wiązownica
|
Czarni Trześń
|
0:7
|
KS Wiązownica
|
0
7
|
55%
2
|
55%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.Sep
14:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Karpaty Krosno
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
0:2 (0:1)
|
Karpaty Krosno
|
0
2
|
76%
x2
|
76%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.Sep
09:00
|
Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica
|
Ekoball Stal Sanok
|
1:0 (0:0)
|
Igloopol Dębica
|
1
0
|
63%
1x
|
63%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
25.Sep
09:00
|
Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała
|
Polonia Przemyśl
|
0:3 (0:0)
|
Izolator Boguchwała
|
0
3
|
70%
x2
|
70%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
24.Sep
14:30
|
Legion Pilzno
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Legion Pilzno
|
0:2 (0:1)
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0
2
|
75%
1x
|
75%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
22.Sep
14:30
|
Orzeł Przeworsk
Głogovia Głogów Małopolski
|
Orzeł Przeworsk
|
2:0
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2
0
|
55%
1
|
55%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
19.Sep
13:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Ekoball Stal Sanok
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
1:2 (1:0)
|
Ekoball Stal Sanok
|
1
2
|
62%
2
|
62%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
19.Sep
11:00
|
Sokół Kamień
Czarni Trześń
|
Sokół Kamień
|
3:2 (3:0)
|
Czarni Trześń
|
3
2
|
74%
1x
|
74%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
16:00
|
Stal Łańcut
Wisłok Wiśniowa
|
Stal Łańcut
|
2:1 (0:1)
|
Wisłok Wiśniowa
|
2
1
|
75%
x2
|
75%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
14:00
|
Karpaty Krosno
MKS Kańczuga
|
Karpaty Krosno
|
2:0 (0:0)
|
MKS Kańczuga
|
2
0
|
55%
1
|
55%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
14:00
|
Izolator Boguchwała
Stal II Mielec
|
Izolator Boguchwała
|
1:3 (0:0)
|
Stal II Mielec
|
1
3
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
13:30
|
KS Wiązownica
Polonia Przemyśl
|
KS Wiązownica
|
5:1 (3:1)
|
Polonia Przemyśl
|
5
1
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
12:00
|
JKS 1909 Jarosław
MKS Błękitni Ropczyce
|
JKS 1909 Jarosław
|
2:1 (1:0)
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
2
1
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
09:00
|
Igloopol Dębica
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Igloopol Dębica
|
0:2 (0:1)
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0
2
|
68%
1x
|
68%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Sep
09:00
|
Legion Pilzno
Orzeł Przeworsk
|
Legion Pilzno
|
2:1 (1:1)
|
Orzeł Przeworsk
|
2
1
|
59%
2
|
59%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
15.Sep
15:00
|
Czarni Trześń
Igloopol Dębica
|
Czarni Trześń
|
1:2
|
Igloopol Dębica
|
1
2
|
63%
2
|
63%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Legion Pilzno
|
Ekoball Stal Sanok
|
1:1
|
Legion Pilzno
|
1
1
|
57%
1
|
57%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
15:00
|
MKS Kańczuga
JKS 1909 Jarosław
|
MKS Kańczuga
|
2:3
|
JKS 1909 Jarosław
|
2
3
|
55%
2
|
55%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
15:00
|
Polonia Przemyśl
Sokół Kamień
|
Polonia Przemyśl
|
4:2
|
Sokół Kamień
|
4
2
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
15:00
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
5:2
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
5
2
|
74%
1x
|
74%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
14:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Stal Łańcut
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
2:0
|
Stal Łańcut
|
2
0
|
69%
1x
|
69%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
14:00
|
Piast Tuczempy
Karpaty Krosno
|
Piast Tuczempy
|
1:1
|
Karpaty Krosno
|
1
1
|
68%
x2
|
68%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
14:00
|
Stal II Mielec
KS Wiązownica
|
Stal II Mielec
|
1:1
|
KS Wiązownica
|
1
1
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
15.Sep
14:00
|
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
|
Wisłok Wiśniowa
|
1:2
|
Izolator Boguchwała
|
1
2
|
66%
1x
|
66%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
12.Sep
16:00
|
Stal Łańcut
MKS Kańczuga
|
Stal Łańcut
|
2:5 (1:2)
|
MKS Kańczuga
|
2
5
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
12.Sep
15:00
|
Karpaty Krosno
Głogovia Głogów Małopolski
|
Karpaty Krosno
|
3:0 (2:0)
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
3
0
|
58%
1
|
58%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
12.Sep
15:00
|
Ekoball Stal Sanok
Orzeł Przeworsk
|
Ekoball Stal Sanok
|
0:0 (0:0)
|
Orzeł Przeworsk
|
0
0
|
71%
x2
|
71%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
12.Sep
14:30
|
KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa
|
KS Wiązownica
|
5:0 (2:0)
|
Wisłok Wiśniowa
|
5
0
|
76%
x2
|
76%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
12.Sep
14:00
|
Sokół Kamień
Stal II Mielec
|
Sokół Kamień
|
2:0 (1:0)
|
Stal II Mielec
|
2
0
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
12.Sep
13:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Czarni Trześń
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
7:1 (4:1)
|
Czarni Trześń
|
7
1
|
72%
1x
|
72%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Sep
14:00
|
MKS Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwala
|
MKS Błękitni Ropczyce
|
1:1
|
Izolator Boguchwala
|
1
1
|
65%
x2
|
65%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Sep
14:00
|
Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl
|
Igloopol Dębica
|
1:2
|
Polonia Przemyśl
|
1
2
|
56%
1
|
56%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Sep
14:00
|
JKS 1909 Jarosław
Piast Tuczempy
|
JKS 1909 Jarosław
|
2:0
|
Piast Tuczempy
|
2
0
|
72%
x2
|
72%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
11.Sep
14:00
|
Legion Pilzno
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
Legion Pilzno
|
1:0
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
1
0
|
68%
x2
|
68%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
05.Sep
14:00
|
Wisłok Wiśniowa
Sokół Kamień
|
Wisłok Wiśniowa
|
2:1
|
Sokół Kamień
|
2
1
|
76%
1x
|
76%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
05.Sep
09:00
|
Polonia Przemysl
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
Polonia Przemysl
|
2:2
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
2
2
|
72%
1x
|
72%
1x
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
15:00
|
Czarni Trześń
Legion Pilzno
|
Czarni Trześń
|
3:5
|
Legion Pilzno
|
3
5
|
76%
x2
|
76%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
15:00
|
Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica
|
Błękitni Ropczyce
|
1:2
|
KS Wiązownica
|
1
2
|
64%
x2
|
64%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
14:30
|
Głogovia Głogów Małopolski
JKS 1909 Jaroslaw
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2:2
|
JKS 1909 Jaroslaw
|
2
2
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
14:00
|
Piast Tuczempy
Stal Lancut
|
Piast Tuczempy
|
0:1
|
Stal Lancut
|
0
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
12:00
|
Orzeł Przeworsk
Karpaty Krosno
|
Orzeł Przeworsk
|
0:1
|
Karpaty Krosno
|
0
1
|
78%
x2
|
78%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
12:00
|
MKS Kanczuga
Izolator Boguchwala
|
MKS Kanczuga
|
0:5
|
Izolator Boguchwala
|
0
5
|
60%
2
|
60%
2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
09:30
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Ekoball Stal Sanok
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
4:0
|
Ekoball Stal Sanok
|
4
0
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
04.Sep
09:00
|
Stal II Mielec
Igloopol Dębica
|
Stal II Mielec
|
0:1
|
Igloopol Dębica
|
0
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
01.Sep
15:00
|
JKS 1909 Jaroslaw
Karpaty Krosno
|
JKS 1909 Jaroslaw
|
0:0
|
Karpaty Krosno
|
0
0
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
Legion Pilzno
Polonia Przemysl
|
Legion Pilzno
|
3:0
|
Polonia Przemysl
|
3
0
|
69%
x2
|
69%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
Izolator Boguchwala
Piast Tuczempy
|
Izolator Boguchwala
|
0:0
|
Piast Tuczempy
|
0
0
|
75%
x2
|
75%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
KS Wiązownica
MKS Kanczuga
|
KS Wiązownica
|
4:1
|
MKS Kanczuga
|
4
1
|
61%
1
|
61%
1
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
Stal II Mielec
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0:4
|
Stal II Mielec
|
0
4
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
Sokół Kamień
Błękitni Ropczyce
|
Sokół Kamień
|
3:2
|
Błękitni Ropczyce
|
3
2
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
15:00
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
Orzeł Przeworsk
|
Sokół Kolbuszowa Dolna
|
0:1
|
Orzeł Przeworsk
|
0
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
01.Sep
14:30
|
Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa
|
Igloopol Dębica
|
0:0
|
Wisłok Wiśniowa
|
0
0
|
67%
x2
|
67%
x2
|
-
-
-
|
-
-
-
|
|
18.Aug
16:00
|
MKS Kanczuga
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
MKS Kanczuga
|
0:5
|
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne
|
0
5
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
16:00
|
Błękitni Ropczyce
Legion Pilzno
|
Błękitni Ropczyce
|
1:0
|
Legion Pilzno
|
1
0
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:30
|
JKS 1909 Jaroslaw
Izolator Boguchwala
|
JKS 1909 Jaroslaw
|
2:1
|
Izolator Boguchwala
|
2
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:30
|
Polonia Przemysl
Czarni Trześń
|
Polonia Przemysl
|
2:1
|
Czarni Trześń
|
2
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:30
|
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Kamień
|
Głogovia Głogów Małopolski
|
2:0
|
Sokół Kamień
|
2
0
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:30
|
Orzeł Przeworsk
Stal Lancut
|
Orzeł Przeworsk
|
0:4
|
Stal Lancut
|
0
4
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:00
|
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
|
Piast Tuczempy
|
2:1
|
Igloopol Dębica
|
2
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:00
|
Karpaty Krosno
KS Wiązownica
|
Karpaty Krosno
|
1:1
|
KS Wiązownica
|
1
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|
18.Aug
15:00
|
Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok
|
Wisłok Wiśniowa
|
0:1
|
Ekoball Stal Sanok
|
0
1
|
-
-
|
-
-
|
-
-
-
|
-
-
-
|